11

Американский фонд скупил 20% внешнего долга Украины

Американский инвестиционный фонд Franklin Templeton скупил государственные облигации Украины на номинальную сумму в 5 миллиардов долларов. Стоимости сделки не сообщается, однако, как пишет The Financial Times, это соответствует примерно пятой части всего украинского внешнего долга.
  • александр
    ублюдки....
  • Купили долг рассчитывая на помощь других в том числе России. +1 к комментарию выше)
  • Гость
    То китайцям ледь землю не продали на 50 років, зараз приватний фонд купив державний борг – весело живемо! Хоча можна було б взагалі без кредитів обійтися, якби крали менше й тендерів не проводили на ремонти резиденцій президента.
  • Макс Стороженко
    А ще кричать, що Росія нам загрожує. Та тут приватні американські компанії вже країну частинами скуповують, скоро президента і депутатів будуть призначати, як менеджерів. І попереджали ж комуняки, що до цього дійде, адже влада не контролює ситуацію, лише намагається за будь-яку ціну втримати статус-кво.
  • Выживают. Продадутся с потрохами за ложку колифонийского кулиша.
  • Анатолий Кузьменко
    Радість то яка... тепер нам не тільки МВФ умови диктували буде, а й Америка! Не здивуюсь, що через кілька місяців ще хтось борги України купить, а потім поділять між собою державу. Ось як дивлячись на все це не погодитись з червоними, що нам тільки зміна політичного устрою, яку вони пропонують у свої антикризовій програмі, допоможе?!
  • Полина Осипенко
    В Україны дві біди - влада і опозиція. Обидвоє їздять до американців по гроші, хоча могли б вже давно реалізувати програму реформ від комуністів - інвестиції мають іти від народу, стратегічні ідприємства націоналізовані, а також повернути державні монополії на алкоголь та тютюн, що дасть кошти на модернізацію економіки.
  • Ігор Кісула
    А я все гадава хто це буде МВФ, комуністичний Китай, чи Америка. Ось картина почала прояснюватись. Цікаво, а бої між покупцями за найбільш ласі шматки, будуть?
  • Данило
    Пам’ятаєте, яку істерію влаштувала українська влада, керована правлячою партією, коли вимоги Росії до товарів з України трактувала, як посягання на суверенітет. І в цей же час, її васали, як скоморохи перевдягнуті, тишком-нишком домовлялась з заокеанським «благодійником», який взяв на себе таку «допомогу» України. У що це вильється, можна лише передбачити. В цей час українські комуністи пропонують конкретний вихід – відмовитись від МВФ, співпрацювати з Митним Союзом і Росією, що дасть поштовх розвитку економіки. А вдаватись до заокеанської допомоги… Інакше розцінювати, як те, що це замах на суверенітет, неможливо.
  • Лолита
    Скоро будут земли скупать, а мы лишимся суверенности... Чем-то таким, в принципе, и пахнет. Тем более, что земли наши - черноземы...
  • Ирина Шульгина
    Феноменально бездарна політика влади. По-перше, боргів обібралися, як циган вошей. По-друге, з Росією відносини попсували. По-третє, себе ідіотами виставили, бо комуняки такий сценарій давно прогнозували. Але головна проблема, що розплачуватися за цей ідіотизм будуть українці...
Авторизуйтесь через социальную сеть для добавления комментария.

Рейтинг@Mail.ru
Идет загрузка...